KONST / Litografier / Färglitografi 14545128
nr 1454 5128
Färglitografi
Mats Höjer. Signerad, numrerad 254/390. Färglitografi, bildmått: 42x48cm, yttermått inklusive ram: 52x67cm
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:40:26
100 kr
150 kr